czwartek, 18 sierpnia 2011

zeberka

Nie wiem, czy jest się czym chwalić ale dziś byłam na tym piątym portalu. Zorientowała się rano gdy włączyła telefon i zobaczyłam, że na blogu jest z 40 osób. Pojazd na moja osobę zaliczony, kolejny krok ku doskonAleniu twardego charakteru. Teraz parę wyjaśnień. Primo, nie mam odrostów, nigdy nie darowała włosów. Secundo, cały strój był przemyślany, od ubrań, przez dodatki po uczesanie i makijaż, tak się ubrałam bo taka była moja wizja. Tertio, miesza rzeczy droższe i tańsze (także z lumpa), niektóre są znoszone i na takie będą wyglądały. Każda z nas ubiera się inaczej, ma swój gust, nie da się wszystkim dowodzić i tyle. Ok splynelo po mnie, jestem otwarta na krytykę. Pozdrawiam wszystkich czytelników i oglądaczy. Pisałam to w telefonie w edytorze html, nie wiem jak to będzie wyglądało na stronie poza tym mój "SMART" fon wie lepiej, co chce napisać.

8 komentarzy:

PORCELAIN DESIRE pisze...

też jestem gotowa na krytyke, ilu ludzi tyle gustów ;)

The fancy gal pisze...

Dokladnie, byle mnie nie obrażano. Moda to jednak u nas bardzo drażliwy temat.

Keisi pisze...

Powiem Ci, że dziś odkryłam dzięki wglądowi w statystykę, że na kafeterii był temat nt. tego jak mój blog jest okropny i że moje ubrania są z caritasu czy nawet gorsze. Post już wcześniej został usunięty, ale to pierwszy raz jak przeczytałam takie złośliwości. Ale zlewam to i jeszcze bardziej się utwierdzam w tym, że w ubiorze i innych rzeczach przede wszystkim należy być sobą, bez względu na to co mówią ludzie! :)

Katarzyna Smok Sm. pisze...

oj cała zeberka :D ja dzięki temu znalazłam Twojego bloga, bo zawsze szukałam jako bukake cośtam, a wiedziałam że masz zajebiste buty zawsze i przecież muszę być na bieżąco!
jaki masz rozmiar stopy? :D planuję włamanie

Katarzyna Smok Sm. pisze...

oł noł! ale w sumie lepiej za duże niż za małe.. powiedz mi- bulisz cło?
kurcze, że też Cię na ulicy nie widziałam jeszcze, przecież bym zauważyła taką lachę! (Ty mnie nie, bo pewnie sięgam Ci do pasa!)

Katarzyna Smok Sm. pisze...

w ogóle jakaś nieogarnięta jestem przecież pisałaś mi komentarz o obrazkach! dziękuję Ci bardzo :)
opalenizna sryzna, złazi. muszę wyemigrować na południe, od zawsze mówiłam.
pzdrrr

Anonimowy pisze...

widzialam na zeberce sama chce kiedyś tam byc ; )) http://milutkoomodzie.blog.onet.pl/ pozdro ;)

carling pisze...

moda to zabawa, dobrze o tym pamiętać!:)zapraszam w odwiedziny:
http://thefashionreflections.blogspot.com/

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...