poniedziałek, 22 sierpnia 2011

Swap party - Poznań

Chyba każda z Nas ma podobny problem - tysiące ubrań zalegających w szafie. Kupione pod wpływem emocji i nigdy nie noszone, bądź też kiedyś uwielbiane, dziś zastąpione innymi. Żywot takich rzeczy najczęściej kończy się w najciemniejszych zakamarkach garderoby, zdarza się też, że trafiają one w użytkowanie młodszych sióstr, ciotek bądź (o zgrozo!!!) na śmietnik.

Nie wiem, jak wy ale ja bardzo przywiązuję się do swoich ubrań, w końcu wszystko, co kupiłam, trafiło do mnie z jednego powodu: chciałam to mieć. Wiadomo jednak, że nic nie trwa wiecznie, zwłaszcza w modzie, gdzie co sezon trafiają Nam się nowe obsesje i perełki, bez których przecież nie możemy żyć.

Jeżeli macie kilka rzeczy "na zbyciu" i dodatkowo jesteście z Poznania, możecie wpaść na swap party. Zrobicie miejsce w swoich szafach a przy okazji być może upolujecie jakieś ciekawe zdobycze.

Impreza odbędzie się 3 września w Młodzieżowym Domu Kultury MDK2.
Więcej info na stronie www.estarcompany.com
href="http://www.estarcompany.com/">


3 komentarze:

SlomianyOgien pisze...

Że też mnie akurat nie będzie w Poznaniu... ;/ jestem tam tylko w trakcie studiów, a nie będę się tarabaniła 100 km z kupą ciuszków ;)) Mam nadzieję, że w czasie roku akademickiego na jakiś SWAP się załapię...

The fancy gal pisze...

Nie martw się, tem swap jest organizowany cyklicznie. Za każdym razem wymieniamy się czymś innym (raz ubrania, raz dodatki).

Katia pisze...

OOO to już jutro! Szkoda że nie mam z kim się wybrać ;/

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...