piątek, 2 września 2011

The Cambridge Satchel

Nie należę do "bag girls" ale od czasu do czasu trafia się jakaś, którą po prostu muszę mieć.
Kiedy zamawiałam tę torebkę, na początku lipca, nie spodziewałam się, że przyjdzie mi na nią czekać prawie 2 miesiące. Do tej pory zapisy na torebkę i długie wyczekiwanie na "swoją kolej" kojarzyło mi się wyłącznie z   Birkin bag od Hermesa. W połowie lipca naszła mnie myśl, że zanim to iskrzące się cudo do mnie dotrze, zdąży mi się opatrzyć i nijak będzie się miało do jesiennych stylizacji. Czas mijał a wraz z nim słoneczna pogoda i ochota na noszenie jaskrawych dodatków. Wróciła ona dziś zaraz po rozpakowaniu kartonu. 

Teraz dodam słowo o samym The Cambridge Satchel Company. Jest to manufaktura, wszystkie torebki są wykonywane ręcznie przez wykwalifikowanych rzemieślników. Chociaż tak długie oczekiwanie na  zamówienie może być nieco irytujące, jako rekompensatę otrzymujemy unikalny towar, wykonany z najwyższą starannością. Sama firma została zalana zamówieniami i na ich facebooku aż roi się od niecierpliwych zapytań o terminy ich realizacji. Ja mam tylko nadzieję, że nie przejdą do masowej produkcji i nadal będą robili swoje, czyli piękne torby. 

Sama torba wykonana jest z grubej, twardej skóry(mój chłopak stwierdził, że zrobili mi torbę z żółtego kartonu). Moja to 13", nie mieści jednak za wiele, możliwe, że z czasem się wyrobi i wnętrze stanie się pojemniejsze. Póki co nie mogę się doczekać aż ją gdzieś ze sobą zabiorę.8 komentarzy:

pinkdog pisze...

Myślę, że właśnie świetnie się sprawdzi jesienią. Dookoła szaro, a tu taki jarzeniowy akcent.

Futuristka. pisze...

nieco ożywienia na nadchozącą jesień:)

.mejdinka. :) pisze...

przepiękna !

Eve pisze...

super jest, lato przemija, ale jesienią będziesz robic z nią furore ;)

miikax3 pisze...

jest fantastyczna! do brązowych i szarych ubrać będzie idealna!

Katia pisze...

kolor baaardzo intensywny :)

almaa. pisze...

Ona jest przepiękna! Czy mogę wiedzieć - z ciekawości - w jakiej cenie? Cudo!

tattwa pisze...

te torby są genialne, na pierwszy rzut oka widać różnicę między nimi, a tańszymi podróbkami z Romwe czy New Yorkera. warto zapłacić za jakość.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...