środa, 6 października 2010

Marazm

Ze względu na chorobę i ogólne złe samopoczucie nie dodawałam ostatnio postów. Jest mi wstyd... 
Póki co czekam na paczkę z UK, w której będzie kurtka.  Oczywiście w kwestii okrycia wierzchniego nie wykazałam się nawet krztą własnej inwencji, będzie to pilotka z kożuszkiem. Jedyne, co będzie różniło ją od tych wielu widzianych już wszędzie w każdej możliwej kombinacji to fakt, że moja będzie cała czarna. Niestety ciągle jeszcze pozostaję pod wpływem zeszłorocznych trendów i całym swoim jestestwem zdaję się wołać "Take me back to black!!!". Myślę, że takie połączenie kolorystyczne będzie bardziej uniwersalne, poza tym uniknę trendowej dosłowności, jednocześnie mogąc pochwalić się posiadaniem tegorocznego must have (co jest przecież wyznacznikiem bycia modnym, nieprawdaż???). 
Co do samej kurtki (obdartej już z wszelkich modowych filozofii) mam jedynie nadzieję, że dobrze trafiłam z rozmiarem. Odsyłanie jej i czekanie na ponowną wysyłkę byłoby jedną z największych tragedii, jaka mnie ostatnio spotkała.

Poza tym po wielu latach lumpeksowej abstynencji (albo być może impotencji), udało mi się wreszcie zawitać do jednej z moich ulubionych poznańskich grzebalni. O dziwo łowy okazały się wyjątkowo okazałe. Pewnie dlatego, że z góry ustaliłam sobie czego szukam. Ze sklepu wyszłam z ponad kilogramem ubrań zapakowanych w gustowną sięgającą ziemi siatę. Zdjęcia wrzucę jak moje nowe nabytki, dopiero co wyprane, wyschną i będą nadawały się do ekspozycji.          

5 komentarzy:

Lans Pudernice pisze...

Też bym chętnie przygarnęła taką kurtkę w wersji totalnie czarnej ;) Bardzo efektowna! Marta

karolinka_997 pisze...

Kurtka świetna! Bardzo mi się podoba. Pozdrawiam i zapraszam do siebie. ;)

karolinka_997 pisze...

Już mam 53 kameleony! 51 młodych i 2 dorosłe :D

Sanna's Land of Illusion pisze...

Kurtka bardzo ciekawa i dobrze, że inna :) Dzięki za podpowiedz, może skorzystam :*

Jose Camacho pisze...

Love this jacket.

Jose C.
xx

http://myvisualpleasures.blogspot.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...